UFC

VÝPLATY: Adesanya kraluje střední váze i výplatním páskám. Bere balík

První UFC galavečer z druhé série na Zápasnickém ostrově je dobojován. UFC 253 přineslo nového šampiona polotěžké váhy Jana Blachowicze, fenomenální výkon šampiona střední váhy Israele Adesanyi i bleskový debut slovenského talenta Ľudovíta Kleina. Podívejte se, jaké odměny čekají na hvězdy turnaje.

Největší balík si odnese hlavní hvězda celého turnaje Israel Adesanya (20-0), který obhájil titul střední váhy s do té doby rovněž neporaženým Paulo Costou (13-1). Za perfektní výkon zakončený knokautem ve druhém kole si vysloužil bonus za výkon večera a celkově na něj čeká přes 16 milionů korun.


Výplaty hlavní karty

Israel Adesanya – 690 tisíc dolarů (16 milionů korun)

Paulo Costa – 430 tisíc dolarů (10 milionů korun)

Jan Blachowicz – 280 tisíc dolarů (6,5 milionu korun)

Dominick Reyes – 370 tisíc dolarů (8,6 milonu korun)

Brandon Royval – 73,5 tisíc dolarů (1,7 milionu korun)

Kai Kara-France – 95 tisíc dolarů (2,2 milionu korun)

Ketlen Vieira – 71 tisíc dolarů (1,6 milionu korun)

Siraja Eubanks – 65 tisíc dolarů (1,5 milionu korun)

Hakeem Dawodu – 55,6 tisíc dolarů (1,3 milionu korun)

Zubaira Tukhugov – 20,4 tisíc dolarů (475 tisíc korun)

Související obsahČástky nejsou oficiální, neboť UFC výplatní pásky nezveřejňuje, a jsou před zdaněním. Odměny jsou vypočítané na základě předchozích zápasů a dalších veřejně známých údajů. Rovněž bonusy za výkony večera ve výši zhruba 1,2 milionu, které si vysloužili Israel Adesanya, Jan Blachowicz a Royval s Kara-Francem. 


VIDEO: sestřih zápasu večera Royval vs. Kara-France:Lajoš Klein (17-2) měl smlouvou garantováno 10 tisíc dolarů. Výhrou svou odměnu zdvojnásobil, ale kvůli nesplnění váhy přijde o 30 % z garantované výplaty. Po přičtení promo bonusu by si za první zápas má odnést 477 tisíc korun.

Související obsahUFC 253 zahájilo druhý turnus na Zápasnickém ostrově v Abú Zabí. V příštích 30 dnech se fanoušci bojových sportů mohu těšit na další čtyři galavečery. Následující UFC Fight Night: Holmová vs. Aldanaová proběhne už příští víkend.

UFC Fight Night: Holmová vs. Aldanaová sledujte v neděli 4. října na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události