UFC

Klein promluvil o zákulisí UFC. Vlajku mít nemohl, chránič mu zabarvili fixou

Ľudovítu “Lajoš“ Kleinovi se splnil sen a v neděli se jako první Slovák v historii představil v UFC. Bohužel během své premiéry nemohl nést slovenskou vlajku, neboť ji organizace neschválila, ale barvy své domoviny přeci jen ukázal díky chrániči na zuby, který si před zápasem musel upravit fixou.

Proč vlajku neměl, vysvětlil během instagramového vysílání: „S vlajkou to bylo tak, že my jsme si vzali normální slovenskou vlajku, ale před tím, než jsem ji mohl použít, potřebovali fotku. Na té fotce, jak jsem vlajku držel, tak znak nebyl rovně ale kolmo. Oni rozhodli, že to tak nemůže být, takže jsme tu vlajku nemohli vzít s sebou. To mě dost mrzelo.“

 

Vlajku kolem ramen tak při nástupu ani po vítězství neměl, ale slovenský symbol v kleci přeci jen ukázal. Malá slovenská vlaječka zdobila jeho chrániče na zuby, které po knokautu ukázal do kamery.

Související obsah

Nicméně i s chráničem zubů byly před zápasem problémy. Aby splňovaly regule organizace, musel si zápasník jejich část zabarvit fixou.
 

„Nepochopil jsem to ani já. Jednou jsem jim svůj chránič ukázal a byl v pohodě. Pak si o něj řekli ještě jednou a to, co jsem měl na chrániči – TEAM KLEIN, mi museli fixou zabarvit. Nevím proč, ale alespoň mi tam nechali malou slovenskou vlaječku,“ vyprávěl.


VIDEO: Klein ukončil sShane Younga za 76 vteřin:


25letý zápasník má UFC premiéru za sebou a nabízí se otázka, kdy se do nejprestižnější MMA organizace vrátí. Po zápase se cítí dobře a nemá žádné zdravotní obtíže, tak by se do klece rád brzy znovu postavil. V následujících dnech bude jeho tým jednat s matchmakery organizace.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události