UFC 253

Klein vysílal živě: Už si nás pamatují, smál se. Odpověděl i Adesanyovi

Klein vysílal živě: Už si nás pamatují, smál se. Odpověděl i Adesanyovi
Zdroj: Instagram

Ľudovít „Lajoš“ Klein v neděli večer zapnul kameru na svém mobilu a se svými příznivci se podělil o dojmy po úchvatném vítězství při své premiéře v UFC. Vyjádřil se i k ostré kritice šampiona Israela Adesanyi, který ho nařkl z toho, že podvádí.

Slovenský fighter vysvětlil, že ho problémy při vážení mrzely, ale soupeř na zápas i přes Kleinovu vyšší váhu přistoupil.
„Samozřejmě, že nebylo moc dobré, že jsem nenavážil. Bylo ale na něm, jestli ten zápas vezme. Řekl si své podmínky a my jsme na ně přistoupili. Dál už pak není o čem,“ vysvětlil v jedné z odpovědí Klein.


Rozhodně ale slovenská výprava v Abú Zabí zanechala dojem. Na Kleinovo živé vysílání se pak dívalo skoro 3 tisíce fanoušků.
„Mám pocit, že si nás zapamatují. Slušné věci jsme tu udělali. Ať už na tiskovkách, tak i v zápase,“ smál se Klein a připomněl hodně rozvernou tiskovku, kterou pomáhal tlumočit jeho trenér Attila Végh.

„Ale na angličtině zapracuji, v tom se zlepším,“ slibuje slovenský fighter.

Související obsah


Vystoupení Kleina prý neuniklo ani slavnému komentátorovi Bruci Bufferovi, který vyhlašoval výsledek zápasu. „Ukázal mi palec nahoru. Wow, to je prostě něco! Vždyť já jsem na něj koukal řadu let a je pro mě legendou,“ přiznává Klein.

Související obsah


A když prišla řeč na kritiku od Israela Adesynyi, zůstal Klein nad věcí. „I špatná reklama je reklama. Ale chápu ho, byl to jeho týmový kolega a krajan. Asi by to udělal každý z nás,“ myslí si Klein.

Související obsah


Slovenský fighter také přiznal, že Adesanyovi v hlavním zápase večera příliš nevěřil. „Tipoval jsem, že vyhraje Costa. Ale klobouk dolů, jaký Adensaya podal výkon. Prostě inteligentní, s rozumem a zničil ho tím svým způsobem boje. Má můj respekt, i když měl těžké srdce na mě. Tak já říkám, klobouk dolů!"

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události