Vládní nařízení Oktagon nezastaví. Novotný věří v udělení výjimky

Vládní nařízení Oktagon nezastaví. Novotný věří v udělení výjimky
Ondřej Novotný věří v udělení výjimky pro Oktagon Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Česká vláda na mimořádném čtvrtečním jednání schválila řadu nových bezpečnostních opatření. Ta se týkají i sportu, který se v České republice na 14 dní téměř zastaví. MMA scéna však má naději, Ondřej Novotný věří, že turnaj Oktagon 17 proběhne.

„Je možnost umožnit sehrání nějakých mezinárodních zápasů, případně aktivit, které souvisí s některými mezinárodními aktivitami. Ale bez diváků a v režimu, který je omezen,“ pronesl ve svém projevu ministr zdravotnictví Roman Prymula.A právě na tuto výjimku sází spolumajitel a promotér organizace OKTAGONMMA. Podle Ondřeje Novotného se i přes nová opatření 17. října uskuteční dlouho očekávaný turnaj Oktagon 17, na kterém se mimo jiné představí i Karlos "Terminátor" Vémola.

Související obsah

„Pro nás to znamená, že jsme významná mezinárodní akce a pan Prymula nám dá bez pochyby výjimku. Takže turnaj 17.10. bude na 100 %,“ okomentoval situaci Novotný pro televizi Nova. A pokračoval: „Jestli nejsme významná mezinárodní organizace my, tak už nevím co.“

Ve stejném duchu se poté Novotný vyjádřil i na svém Twitteru. "Počítám, že jak řekl ministr - výjimka na velké mezinárodní akce je naše. A i kdyby to náhodou změnil, tak bude. Třeba v bublině na měsíci, ale BUDE!" vzkázal odhodlaně fanouškům MMA.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.