Fotbal

Skvělá zpráva! Panenkovi už je lépe, byl propuštěn do domácí péče

Skvělou zprávu přinesla ve středu v poledne fotbalová Bohemka. Její legendární hráč Antonín Panenka byl během dopoledne propuštěn do domácí péče, test na koronavirus už má negativní.

Minulý týden prožil celý fotbalový národ šok, když vyšlo najevo, že Antonín Panenka byl ve vážném stavu hospitalizován s koronavirem, ale nyní už se jeho stav zlepšil natolik, že byl propuštěn do domácí péče.


"Tátu jsem dneska v 11 hodin vyzvedl v nemocnici a odvezl domů. Testy na covid už má naštěstí negativní, ale stále ho trápí ten zápal plic. Doktoři však uznali, že nemusí být v nemocnici a propustili ho do domácího léčení," prozradil pro Bohemians Panenkův syn Tomáš.Antonín Panenka minulý týden zkolaboval a byl převezen do nemocnice v Benešově. Vyšetření u něj prokázala nákazu koronavirem a take silný oboustranný zápal plic. V pátek byl poté převezen do Prahy a nyní ve středu dopoledne už byl dokonce propuštěn do domácí péče.

Související obsahMěl by se tedy připojit ke svému dlouholetému kamarádovi a reprezentačnímu parťákovi Ladislavu Vízkovi, který se s koronavirem pral v březnu a zdolal ho. Vízek se s touto nemocí pral doma a zhubnul při tom devět kilogramů, ale nakonec nad koronavirem zvítězil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události