UFC

Knokaut roku má svůj videoklip. Kop z otočky využil Kanye West

Knokaut roku má svůj videoklip. Kop z otočky využil Kanye West
Buckleyho knokaut se objevil ve videoklipu Kanyeho Westa | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Kop, kterým Joaquin Buckley ukončil Kasanganyho, obletěl svět. Dokonce si vysloužil obrazný titul nejlepší knokaut UFC historie a sláva fenomenálního výkonu stále stoupá. Do svého videoklipu ho použila hip-hopová hvězda a kandidát na prezidenta USA Kanye West.

Hvězda šoubyznysu novou skladbu sdílela na sociálních sítích. „Celý tým je napumpovaný energií, takže jsem musel vydat tematickou skladbu,“ napsal k videu, které kombinuje sestřih Buckleyho knokautu a záběry ze Star Wars.Skladba s názvem „Nah Nah Nah“ je mimo jiné reakcí na jeho prezidentskou kandidaturu. West nedávno slavil úspěch ve státu Kentucky, kde ho předvolební preference Lex 18 News zařadily na třetí pozici před Donalda Trumpa a Joe Bidena. Radování však netrvalo dlouho, následně se totiž ukázalo, že je statistika nepravdivá. Podle amerických médií muzikant nemá reálnou šanci ve volbách do Bílého domu úspět.
 

Kayne West – Nah Nah Nah


Buckley (11-3) fenomenálním knokautem vyrovnal UFC bilanci na 1-1. Krátce po úspěchu na UFC Fight Night 179, za který dostal bonus v hodnotě 50 tisíc dolarů, mu organizace nabídla nový zápas. Šanci navázat na první vítězství dostane 21. listopadu na UFC 255 proti Jordanu Wrightovi. O novince informoval novinář ESPN Brett Okamoto.

Související obsah


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události