MotoGP

Velká cena o víkendu bude bez Rossiho! Legenda má koronavirus

Velká cena o víkendu bude bez Rossiho! Legenda má koronavirus
Zdroj: Profimedia

Velká cena Aragonie se bude muset obejít bez jedné velké ikony. Valentino Rossi se na okruhu ve španělském Alcaňizu nepředstaví kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.

Zkušený 41letý jezdec továrního týmu Yamaha informaci sdílel na svém twitterovém účtu. "Ráno mi nebylo dobře, měl jsem zvýšenou teplotu a bolel mě celý člověk," napsal Rossi.

Ten se tak podrobil testům. "První PCR test byl sice negativní, ale odpoledne mi přišla zpráva, že opakovaný test vyšel pozitivně," informoval "The Doctor" s tím, že jej mrzí, že přijde o víkendovou Velkou cenu a zároveň dodal, že zřejmě nepojede ani na VC Teruelu, která je v plánu o týden později na stejném okruhu.

Související obsah

"Jsem naštvaný, snažil jsem se maximálně dodržovat veškerá opatření. Ještě v úterý jsem byl negativní, a tak jsem se izoloval. Nedá se nic dělat, snad budu brzy zdravý," informoval dál Rossi.

Devítinásobný šampion je aktuálně v pořadí třináctý. Do konce letošního koronavirem postihnutého ročníku chybí i s víkendovou Velkou cenou čtyři závody.

Související obsah

Velkou cenu Aragonie včetně tréninků a kvalifikace můžete sledovat od pátku do neděle na Nova Sport 1 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MotoGP

Důležité Události