Fotbal

Brankář Evertonu čelí výhrůžkám smrti! Musel si najmout ochranku

Brankář Evertonu čelí výhrůžkám smrti! Musel si najmout ochranku
Zdroj: Profimedia

Brankář Evertonu je pod palbou výhrůžek ze strany fanoušků rivala z Liverpoolu. Ti si neberou servítky a Jordanovi Pickfordovi dokonce hrozí i smrtí. Ze strachu o svou rodinu si reprezentační brankář najal dokonce ochranku.

Stačí se podívat například na jeho instagramový účet. Pod posledním příspěvkem se hromadí vzkazy, které mají ke slušnosti opravdu hodně daleko. A to mu ještě další chodí do soukromých zpráv.

Anglická reprezentační jednička si dokonce musela najmout ochranku ze strachu, že některá slova se změní v činy. "Jordan je z reakcí šokovaný. Je ochoten udělat vše pro to, aby ochránil svou rodinu," citoval server Daily Mail zdroj z Pickfordova okolí. 

Související obsah

Proč ale taková nenávist ze strany příznivců Reds? V derby s Evertonem totiž v jedenácté minutě zranil hvězdu úřadujícího mistra Virgila van Dijka.

Za svůj zákrok navíc nebyl ani dodatečně potrestán, což fanoušky Liverpoolu rozlítilo snad ještě víc, než to, že na poměrně dlouhou dobu přišli o jednoho z tahounů. "Hej, chlapče, tohle není UFC," poznamenal jeden z komentujících.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česká mužská štafeta musela na dvě trestná kola, vyhráli Norové

Štafetový závod ve švédském Östersundu se českým mužům příliš nepovedl. Čtveřice ve složení Krčmář, Štvrtecký, Václavík a Karlík dojela nakonec po dvou trestných kolech na 11. místě. Závod opanovali Norové, druzí byli Francouzi a třetí místo patřilo Rusku.

Krátká zpráva

Skvělý Michal Novák. Český běžec na lyžích dojel při SP v Lillehammeru pátý

Český běžec na lyžích Michal Novák zopakoval skvělý výsledek z minulého týdne a v závodě SP v norském Lillehammeru dojel pátý v závodě na 15 volnou technikou. Závod opanoval domácí Simen Hegstad Krüger.