Fotbal

Další úlet Benzemy! Nenahrávejte mu, nabádal svého spoluhráče

Další úlet Benzemy! Nenahrávejte mu, nabádal svého spoluhráče
Zdroj: Profimedia

Jeden z tahounů Realu Madird má znovu zaděláno na problém! Podle francouzských médií měl navádět v úterním utkání Ligy mistrů svého spoluhráče k tomu, aby nenahrával Juniorovi Viníciusovi.

Celá situace vznikla v poločase utkání Ligy mistrů na půdě Mönchengladbachu. Kamery televize zachytily Benzemu, který udílel svému spoluhráči Ferlandovi Mendymu poněkud netradiční rady.

Kladl mu na srdce, aby nepřihrával mladému útočníkovi Viniciovi. "Přísahám na život své matky, on hraje proti nám, nenahrávej mu!" prosil svého krajana. Bizarní na všem je, že se spolu bavili ve své mateřské francouzštině a to přímo před samotným dvacetiletým Brazilcem.

Související obsah

Benzema se tak znovu dostal do křížku. Na začátku roku obletěla fotbalovými trávníky jeho pře s bývalým reprezentačním kolegou Olivierem Giroudem. 

Každopádně pro Real to není dobrá vizitka. V klubu není v poslední době zrovna ideální atmosféra. Nedávno se do trenéra Zidaneho, jehož pozice aktuálně není tak pevná, opřel jeho svěřenec Isco. Kouč ale našel zastání u kapitána Ramose.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události