UFC

Machova náhradníka z klece odvezli. Dopadl na hlavu a zápas musel vzdát

Charles Ontiveros na poslední chvíli zastoupil koronavirem nakaženého Muradova a postavil se Kevinu Hollandovi. UFC debut se mu bohužel nevydařil. Po slibném začátku si při pádu poranil krk a zápas vzdal.

29letý nováček do zápasu nevstoupil vůbec zle. Už prvotní sérií úderů srazil silně favorizovaného Hollanda na zem a navázal přesným kopem na hlavu.Holland vycítil jeho silnou stránku a rychle souboj přenesl na zem, kde soupeře kontroloval. Ontiverosovi se málem podařilo vstát, ale Holland situaci držel pevně v rukou. U pletiva rivala obejmul a váhou svého těla jej hodil zpět na zem.

 

Prázdnou halou se neslo zadunění, jak Ontiveros hlavou dopadl na podlahu klece. Kolem krku měl omotanou ruku soupeře a tvrdý dopad rozhodl zápas. The American Badboy, jak se zápasníkovi přezdívá, si rozhodčímu řekl o ukončení zápasu.

Související obsah

Z klece ho museli odnést na nosítkách, Pár minut po skončení UFC Fight Night 181 se na jeho sociálních sítích objevila informace o aktuálním stavu. Ontiveros si natrhl krční svalstvo, zranění jej na nějakou dobu vyřadí z tréninku, ale bude v pořádku.

Související obsah

Holland si takový konec nepředstavoval, ale po vítězství má důvod k oslavám. Je jediným zápasníkem v UFC, který v roce 2020 zvládl čtyřikrát vyhrát. V UFC má bilanci 8-2 a pravděpodobně se nyní objeví v TOP 15 střední váhy. Navíc si za ukončení Ontiverose odnesl bonus za výkon večera v hodnotě 50 tisíc dolarů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události