UFC

Ukončil svého idola a pak se omluvil. Cítil jsem se mizerně, vysvětlil Hall

Uriah Hall na UFC Fight Night 181 čelil obrovské výzvě. Nejenom že soupeřil s jedním z nejlepších zápasníků všech dob, ale také se svým vzorem, který pro MMA udělal mnoho. Když Andersona Silvu ukončil, padl v slzách na zem. „Cítil jsem se mizerně,“ řekl po zápase.

Hlavní zápas doprovázely emoce. Respekt ke svému vzoru, legendě, a dlouholetému UFC šampionovi Halla málem stál vítězství. Tři kola byl neaktivní a držel se zpátky. Ve čtvrtém kole však Silvu podruhé srazil na zem a ukončil ho sérií tvrdých úderů.Následně si k soupeři klekl a v slzách se omluvil. Poté si rivalové vyměnili slova plné respektu. Jaké bylo soupeřit se svým idolem Hall vysvětlil na tiskové konferenci:
 

„Jo, omluvil jsem se mu, že jsem ho knokautoval. Cítil jsem se mizerně. Bylo to emočně náročné již před zápasem. Anderson je někdo, pro náš sport udělal hrozně moc. Inspiroval mě, když jsem byl mladší, takže to bylo těžké, oddělit ty emoce od zápasů, ve kterém někoho chcete zmlátit.“

Související obsahCelou situaci ještě stěžoval fakt, že to mohl být Silvův poslední zápas v kariéře. 45letý veterán před duelem přiznal, že konec kariéry zvažuje, ale nakonec, po třetí porážce v řadě, definitivní rozhodnutí neučinil.


Za to Uriah Hall se začíná pořádně rozjíždět. Před připsáním třetího vítězství v řadě byl na desáté pozici v žebříčku střední váhy a nyní vyšplá ještě výše.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události