UFC

Hardy zápas málem zrušil. Vydírali mě, složil jsem se na toaletě, přiznal

Hardy zápas málem zrušil. Vydírali mě, složil jsem se na toaletě, přiznal

Greg Hardy si na UFC Fight Night 181 připsal drtivé vítězství. Ve druhém kole ukončil Maurice Greena, ale po zápase přiznal, že k němu málem nedošlo. Dvě hodiny před nástupem do klece ho dohnala jeho minulost a zápasník se nervově složil.

Krátce po zápase rozvířil vody Hardyho (7-2-1NC) manažer, který na Twitteru napsal: „Ten zápas byl dvě hodiny předem málem zrušený.“ Zápasník pak více vysvětlil na pozápasové konferenci.
 

„Lidé z mojí minulosti mě chtějí vydírat. Dostali mě do šílené situace, snažili se vzít obživu mé rodině a způsobili další nepříjemnosti. Složil jsem se na toaletě ještě před tím, než jsem začal zápasit. Snažil jsem vyřešit, jak to překonat a jestli budu schopný nastoupit,“ vysvětloval 32letý ranař předzápasové dění.

Zdroj: Profimedia


Co přesně se před zápasem odehrávalo Hardy neprozradil, ale přiznal, že se návštěva týkala případu domácího násilí z roku 2014.

„Ano. Bylo to velké drama, lidé se mě snaží využít. Hodně věcí z minulosti se vrací a oni se na mně snaží přiživit,“ přiznal Hardy.

Související obsah

Bývalý hráč amerického fotbalu a dnes UFC bojovník byl původně shledán vinným. Rozsudek byl následně zrušen poté, co se údajná oběť Nicole Holderová nedostavila k druhému slyšení u nejvyššího soudu v roce 2015. Její zástupce naznačil mimosoudní vyrovnání.


Ačkoli je případ uzavřený a Hardy z něj vyšel bez postihu, stál ho místo v NFL týmu Carolina Panthers. Navíc, jak se zdá, dodnes leží v žaludku lidí, kteří od Hardyho žádají peníze, chtějí zneužít jeho slávy anebo odpůrcům, kteří zápasníka napadají skrze sociální sítě.

Související obsah

„Každý chce být souzen u soudu s řádnou porotou a mít šanci. Já tohle nedostal. Popravili mě přes Instagram. Jsem nevinný muž, nikdy jsem nebyl shledán vinným nebo něco podobného. Byl jsem popraven na veřejnosti a vzalo mi to šanci dosáhnout svých snů,“ prohlásil Hardy ke konci.
 

Nakonec těžké cvhíle překonal a z klece odnesl cenné vítězství. Greena (9-6) dvakrát srazil na zem a napodruhé dílo dokonal sérií tvrdých úderů. Na kontě ma nyní dvě výhry v řadě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o 18 bodů.