UFC

Zápas s McGregorem v ohrožení. Přestaňte hrát hry, vzkázal Poirier

Zápas s McGregorem v ohrožení. Přestaňte hrát hry, vzkázal Poirier
Zdroj: Profimedia

Zápas mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem je hotová věc, hlásal v neděli šéf UFC na tiskové konferenci. Jeden z aktérů chystaného super-zápasu však naznačil, že vše není, jak se zdá. „Přestaňte hrát hry,“ ozval se Poirier.

„Ten zápas je domluvený. Alespoň pokud vím, tak je to hotové,“ komentoval Dana White po UFC Fight Night 181 jednání s McGregorem a Poirierem. Rovněž potvrdil, že oba zápasníci mají podepsané smlouvy.Skvělá zpráva však nevydržela dlouho. Dustin Poirier přes sociální sítě naznačil, že vše není tak, jak White prohlašuje. „Já a McGregor 23. ledna. Pojďme to udělat oficiální. UFC a Dano White pošlete mi správnou smlouvu. Přestaňte hrát hry,“ stálo v tweetu naštvaného zápasníka.

Čeho se jeho slova přesně týkala, zůstalo bez vysvětlení. Je však pravděpodobné, že „správnou smlouvu“ narážel na nevyhovující podmínky a finanční ohodnocení. Dvojka lehké váhy a bývalý prozatímní šampion dobře zná svou cenu a hodlá zápasit jen za vyhovujících podmínek.

Související obsah

To se ostatně nedávno ukázalo. Poirier odstoupil ze zápasu s Tony Fergusonem, který organizace plánovala pro galavečer UFC 254 právě kvůli nevyhovujícím podmínkám/odměně.


Nyní se však blýská na lepší časy. Poirier rozzlobený výkřik po chvíli smazal. Snad s UFC našel společnou řeč a fanoušci se mohou začít těšit na 23. ledna, kdy se do klece vrátí Conor McGregor a podruhé v kariéře změří síly s Dustinem Poirierem.


Od jejich prvního střetnutí uběhlo šest let a oba rivalové urazili kus cesty. McGregor postupně usedl na trůn pérové a lehké váhy a stal se hvězdou nevídaných rozměrů. Poirier se po porážce vrátil do lehké váhy, kde si probojoval cestu na vrchol žebříčku a jednou dostal šanci vybojovat plnohodnotný titul.  


Zdroj: profimedia.cz

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.