UFC

Vzkaz z karantény. Muradov čeká na test, pak se vrátí za rodinou do Čech

Vzkaz z karantény. Muradov čeká na test, pak se vrátí za rodinou do Čech
Machmud "Mach" Muradov | Zdroj: Profimedia

Velkou smůlu zažil uzbecko-český zápasník Machmud Muradov. Místo plánovaného duelu proti Kevinu Hollandovi na galavečeru UFC přišel pozitivní test na koronavirus a Muradov musel do karantény. Nyní už 30letý fighter vyhlíží návrat zpátky do ČR.

Muradov měl soupeřit minulý víkend na UFC Fight Night Hall vs. Silva. Jenže po pozitivním testu na covid-19 musel do 10denní karantény a z dlouho vyhlíženého třetího duelu nebylo nic.

Uzbecko-český fighter navíc musel poslední dny trávit na hotelu v Las Vegas. "Sedím a odpočívám, občas si udělám nějaký kliky, jinak koukám na filmy a zápasy," okomentoval průběh jeho povinné karantény na pokoji.

Související obsah

Průběh nemoci naštěstí nebyl pro něj nijak závažný. "Žádné příznaky jsem prakticky neměl. Akorát jsem ztratil čich předtím, jinak žádná teplota, nic se mnou nebylo," popisuje Muradov svůj zdravotní stav.

Mocně tak vyhlíží návrat do Česka, kde už na něj čeká přítelkyně Monika Bagárová s dcerkou Rumiou. Pokud bude mít negativní test, přiletět může už o víkendu.

Machmud Muradov také ohodnotil výhru Kevina Hollanda, se kterým měl původně zápasit. "Holland byl dobrej, vyhrál bonus a gratuluju mu, nic víc," dodal Muradov na stránku Američana, který udolal náhradníka Charlieho Ontiverose.

Související obsah

Kdy se bude moct 30letý zápasník opět postavit do oktagonu, je zatím otázka. Tento rok to však pravděpodobně nebude. On sám si podle svých slov soupeře nevybírá, bude čekat, koho mu UFC případně nabídne.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události