Fotbal

Ruská reprezentace se zbavila svého kapitána kvůli sexuálnímu videu

Ruská reprezentace se zbavila svého kapitána kvůli sexuálnímu videu
Zdroj: Profimedia

Kapitán ruské fotbalové reprezentace Arťom Dzjuba byl propuštěn z reprezentačního týmu. Na vině je video, které uniklo na internet, na němž se Dzjuba údajně uspokojuje.

Celou situaci potvrdil i trenér ruské reprezentace Stanislav Čerčesov. "Situace s Arťomem Dzjubou nemá nic společného se sportovní stránkou," uvedl Čerčesov po vyhození kapitána z nominace na zápasy s Moldávií, Tureckem a Srbskem.


"Vždy jsme všem zdůrazňovali, že jejich chování na hřišti i mimo něj musí odpovídat úrovni hráče reprezentačního týmu," dodal ještě Čerčesov.


Video zobrazující Dzjubu od pasu nahoru, kterak vyplazuje jazyk a vypadá to, že pravou rukou masturbuje, uniklo v sobotu večer na internet a ihned se stalo virálním.


Reakce ruského nároďáku byla rychlá a kapitán týmu byl ihned v neděli odebrán z nominace pro následující tři utkání. "Rozhodli jsme se nevzít Arťoma Dzjubu do tréninkového kempu, abychom ochránili jak tým, tak i samotného hráče od přílišné negativity a stresu," řekl Čerčesov.

Související obsah


Dzjubův zaměstnavatel Zenit Petrohrad se k situaci nijak oficiálně nevyjádřil a 32letý Rus hrál v nedělním zápase s Krasnodarem. Dzjuba sice nedal penaltu, ale v druhé půli skóroval vítězný gól, a tak se odvděčil trenérovi za důvěru.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události