Fotbal

Hádka fotbalových hvězd! Nejsi dobrý vzor pro děti, hlásí záložník Realu

Hádka fotbalových hvězd! Nejsi dobrý vzor pro děti, hlásí záložník Realu
Zdroj: Profimedia/ kolážtn.cz

Hodně vášnivou debatu vyvolal fotbalista Realu Madrid Toni Kroos. Německý záložník zkritizoval útočníka Pierra-Emericka Aubameyanga za jeho "maskové" oslavy gólů, které z něj prý nedělají dobrý vzor pro děti. Forvard Arsenalu následně vrátil úder.

Fotbalista Toni Kroos nedávno poskytl rozhovor pro německý Bild, ve kterém se rozpovídal na téma gólových oslav a zkritizoval při něm útočníka Arsenalu Aubameyanga.

"Ty různé gólové tanečky a podivné pohyby považuji za velmi hloupé. Pamatuji si, že Aubameyang si jednou dokonce navlékl masku. To je na mě fakt moc," prohlásil 30letý záložník Realu Madrid, který zároveň řekl, že takové počínání nedělá dobrý dojem na děti.

Související obsah

"Nemyslím si, že je dobrým vzorem. Je to nesmysl. Víte, děti se dívají. A upřímně chcete vidět, jak si mladí fotbalisté navlékají po gólu masky," uzavřel Kroos svou kritiku směrem k útočníkovi Arsenalu.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. "Máš děti? Upřímně dělal jsem tu oslavu pro mého syna několikrát a klidně to udělám znovu," vzkázal německému fotbalistovi Aubameyang a dodal: "Přeju ti, aby si měl jednou děti a dělal je štastnými, tak jako jsou tito žáci," dodal gabonský forvard, který na Twitter následně umístil školní výkres, na kterém je Aubameyang při své "maskové" oslavě zachycen.

S tím, že Kroos nemá děti, se však fotbalista Arsenalu trošku sekl, německý mistr světa má totiž doma hned tři ratolesti, což mu následně na Twitteru také vzkázal.

Do jejich výměny názorů se dokonce zapojil i krajan Kroose Mesut Özil. Ten však podpořil svého spoluhráče z Arsenalu a sdílel příspěvek Aubameyangovy oslavy se slovy "Nejlepší gólová oslava".

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události