UFC

Párty u bazénu, fanoušci a McGregor. UFC plánuje návrat na Fight Island

Párty u bazénu, fanoušci a McGregor. UFC plánuje návrat na Fight Island
Conor McGregor a šéf UFC Dana White | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Abú Zabí se v době koronavirové opakovaně stalo centrem bojových sportů. UFC na Fight Islandu uspořádalo dva úspěšné turnusy a plánuje i třetí velkou štaci. Té by měl kralovat návrat Conora McGregora a navíc by mohla proběhnut za přítomnosti diváků.

Začátek roku 2021 bude patřit jedinému duelu – Conor McGregor vs. Dustin Poirier, který bude 23. ledna hlavním zápasem prvního velkého galavečeru UFC 257. Místo konání zatím není známo, ale šéf organizace Dana White by turnaj rád uskutečnil na Fight Islandu.
 


„To je to místo, o kterém přemýšlím. Doufám v uskutečnění na Fight Islandu,“
prozradil White. To však není vše, v Abú Zabí by rád uskutečnil Mezinárodní zápasnický týden, který by přinesl smršť turnajů a mnohem víc.

Související obsah

„Rád bych uspořádal zápasy v sobotu, ve středu a zase v sobotu. Takže tři turnaje během jednoho týdne, k tomu party u bazénů, koncerty a všechny možné zábavné věci,“ osvětlil plány šéf UFC.

Zápasy by již neprobíhaly v provizorní hale Flash Forum jako doposud. Ale v doméně ostrova Yas - aréně Ethiad, která pojme až 18 tisíc diváků.
 

A sedadla by White rád zaplnil fanoušky a nechal je si užívat tu pravou zápasnickou atmosféru a doprovodný program. „Jsem připravený udělat zápasy s fanoušky. Jsme připravený pořádat živé koncerty a bavit se. Udělám všechny tyhle šílenosti. Chci se bavit s fanoušky, chci je zpátky. Nyní vymyslíme, jak to všechno bezpečně provést v Abú Zabí,“ pokračoval White.


UFC má pro nadcházející rok velkolepé plány a White již v minulosti ukázal, že dokáže to, co jiní nesvedou. Zda se mu povede přivést zpět tu pravou atmosféru, ukáže až leden 2021. Ale už teď se mají fanoušci na co těšit.

Související obsah

Na leden jsou zatím plánovány tři galavečery. Prvnímu vévodí bitva Holloway vs. Kattar, druhému Poirier vs. McGregor 2 a pro třetí je plánovaná bitva Gastelum vs. Heinisch. Karty však ještě nejsou uzavřené.V neděli 22. listopadu sledujte UFC 255: Figueiredo vs. Perez živě od 4:00 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události