Fotbal

Beckham vydělává bez práce. Za hru FIFA by měl dostat přes miliardu

Beckham vydělává bez práce. Za hru FIFA by měl dostat přes miliardu
Zdroj: Twitter @PSUdotcom

Přestože David Beckham svou fotbalovou kariéru již dávno ukončil, jeho dávné výkony mu stále přináší pořádný balík. Za účast ve hře FIFA by měl dostat přes miliardu. Vydělávat bude víc, než když hrál za Manchester United.

Většina fotbalistů po ukončení kariéry řeší, co dál. Ty největší hvězdy pracovat nijak nemusí a mohou žít pouze ze slávy své vybudované značky, ale tomu, jak si vede David Beckham, se těžko někdo vyrovná.

Populární Angličan se totiž vrací do hry FIFA, konkrétně do nového ročníku FIFA 21. Za svou účast ve hře obdrží podle britského The Mirror astronomických 40 milionů liber (1,17 miliardy korun). Beckham uzavřel kontrakt na tři roky. Původní nabídka prý byla 30 miilonů liber, ale jemu se podařilo vyjednat si více.

Za to, že bude Beckham jako ikonický hráč ve hře, si tak vydělá týdně přibližně 256 tisíc liber (7,5 milionu korun). Přitom když hrál v Manchesteru United pobíral týdenní plat "jenom" 100 tisíc liber (necelé tři miliony korun).

Bývalý hráč Manchesteru United, Realu Madrid, AC Milán, LA Galaxy a PSG tak sedm let po ukončení kariéry začne vydělávat další ohromný balík a nebude pro něj muset hnout prstem, své si odpracoval již dříve.

Související obsah

Obrovský balík peněz pro Beckhama je tak v kontrastu s kauzou současných fotbalistů, kteří naříkají, že někdo jiný vydělává na jejich jménu, aniž by za to něco dostali. Nejprve si začal stěžovat Zlatan Ibrahimovič, že nikomu souhlas nedal a poté se k němu přidal Gareth Bale. Oba nyní tuto situaci řeší se svými právníky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události