UFC

Další UFC galavečer je tu! Vettori si jde pro čtvrtou výhru v řadě

V neděli 6. prosince v Las Vegas vypukne další galavečer. UFC Fight Night: Hermansson vs. Vettori můžete tradičně sledovat na Nova Sport 2 a Voyo.

 Během listopadu hlavní duel prošel sérií změn. Původně se měli o tahák večera postarat Darren Till a Jack Hermansson. Avšak první jmenovaný musel odstoupit kvůli zdravotním komplikacím. Nahradil ho Kevin Holland, ale ten byl 28. listopadu testován na covid-19 s pozitivním výsledkem.Hlavní zápas večera na poslední chvíli zachránil italských ranař Marvin Vettori. Ten měl bojovat až o týden později, ale nakonec přijal zápas s Hermanssonem. Pro 27letého zápasníka to bude poprvé, co bude tahákem večera.Vettori (15-4-1), který se nedávno dostal do žebříčku patnácti nejlepších středních vah, do klece půjde se třemi výhrami v řadě. Hermansson (21-5) mu však nedá čtvrtou výhru zadarmo, sám je v top pětce a potřebuje vítězství, aby mohl usilovat o šanci vyzvat šampiona.

Zdroj: Profimedia


Do klece také nastoupí veterán Ovince Saint Preux (25-14). Pokud zápas s Jamahal Hillem (7-1) rozhodne před limitem, stanoví se 12 ukončeními nový UFC rekord polotěžké váhy.
 

Hlavní karta UFC Fight Night: Hermansson vs. Vettori

Jack Hermansson vs. Marvin Vettori – střední váha

Ovince Saint Preux vs. Jamahal Hill – polotěžká váha

Montana De La Rosaová vs. Taila Santosová – muší váha

Roman Dolidze vs. John Allan Arte – polotěžká váha

Movsar Evloev vs. Nate Landwehr – pérová váha

UFC Fight Night: Hermansson vs. Vettori sledujte v neděli 6. prosince živě od 4:00 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události