Fotbal

Slavia jako farma West Hamu? Fanoušci si žádají další jméno!

Slavia jako farma West Hamu? Fanoušci si žádají další jméno!
Zdroj: Profimedia

Nakupovat v Edenu se zdá býti již dobrou módou. Po dvou úspěšných tazích by se mohlo vedení West Hamu vytasit s dalším českým trumfem – na Ostrovy by mohl zamířit brankář Ondřej Kolář.

Tomáš Souček a po něm i Vladimír Coufal se okamžitě stali hvězdami Kladivářů a není tedy divu, že se náhle fanoušci začali zajímat i o další jména ze sešívaného kádru.

Aktuálně tlačí West Ham bota na brankářském postu. Polský veterán Lukasz Fabianski na jaře dovrší 36 let, po sezóně mu končí smlouva a i David Moyes by rád přivedl kvalitního mladého gólmana.

Mezi několika jmény velmi hlasitě rezonuje i opora Slavie. Navíc je dobře známo, že i Kolář by rád okusil nějakou zajímavou zahraniční štaci a mezi ním a vedením panuje domluva, že by mohl v případě zajímavé nabídky z Edenu odejít.

Související obsah

A proč ne právě do Anglie? Navíc, se Součkem a Coufalem si skvěle rozumí, jistě by k nim dobře zapadl a pražský celek by znovu pořádně vydělal. Tentokrát už by totiž asi Kladivářům neprošel laciný kauf jako v posledním případě.

Na twitteru se navíc objevila z řad fanoušků zajímavá výzva s velmi prosebným nádechem. A sice jestli by nemohl přijít sám Jindřich Trpišovský a vyhrát s West Hamem Premier League.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

New Orleans se zvedá, v noci vyhrálo na hřišti favorizovaného Utahu

Tým Tomáše Satoranského se v NBA začal zvedat. V posledních dvou zápasech porazil Washington a naposledy také Utah, který je na třetím místě Západní konference. Utkání skončilo 98:97 a Tomáš Satoranský odehrál necelých devět minut, během kterých zaznamenal jeden doskok a dvě asistence.