Hokej

Změny v hokejové repre! Boston dva hráče nepustí, nepojede ani Stránský

Změny v hokejové repre! Boston dva hráče nepustí, nepojede ani Stránský
Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

V sobotu musel trenér české hokejové reprezentace učinit dvě změny v nominaci na Channel One Cup a o den později přišly další tři vynucené změny. Po Detroitu si ani Boston nepřeje, aby jeho hráči jeli na turnaj do Ruska a týmu bohužel nepomůže ani Matěj Stránský.

Přípravné kempy v zámoří by se mohly co nevidět rozjet, a tak se týmům z NHL nehodí, aby jejich hráči jeli reprezentovat Česko na Channel One Cup do Ruska. V sobotu Detroit zakázal start Filipům Zadinovi a Hronkovi a v neděli musel Filip Pešán udělat ještě tři další změny.

Půodně měl Zadinu nahradit Matěj Stránský, ale ten nakonec extraligovou formu v reprezentaci neprodá. Do Ruska nepojede kvůli vážným rodinným problémům.

S českým výběrem nepojedou ani dva kmenoví hráči Bostonu, Jakubové Zbořil a Lauko. Bruins je nechtějí pustit ze stejného důvodu jako Detroit své hráče, jelikož přípravné kempy v zámoří mohou začít každou chvíli.

Související obsah

Jako náhradníky vybral Filip Pešán litvínovského útočníka Patrika Zdráhala a také dva hráče, pro které to bude reprezentační premiéra - obránce Ronalda Knota z Liberce a pardubického útočníka Jana Mandáta.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události