NBA

Rodina zesnulého Bryanta válčí o peníze! Vdovu žaluje vlastní matka

Rodina zesnulého Bryanta válčí o peníze! Vdovu žaluje vlastní matka
Zdroj: Profimedia

Zesnulý basketbalista Koba Bryant zatím asi nemůže najít klid. V rodině hvězdy NBA se totiž rozjela válka o jeho peníze a vdova Vanessa Bryantová dokonce čelí žalobě.

Manželka slavného basketbalisty je navíc žalována od své vlastní matky. Sofia Laineová totiž tvrdí, že jí Kobe Bryant slíbil peníze, konkrétně za výchovu vnoučat. Částka se navíc podle jejích slov pohybuje na 162 milionech korun.

S tím však rázně nesouhlasí vdova Vanessa. „Vydírá mě. Nikdy se o vnoučata nestarala, jen občas krmila mé starší holky, když byly batolata,“ říká Bryantová, která se po lednové tragédii ujmula domácnosti.

38letá vdova se navíc do své vlastní matky pořádně opřela. "Dvacet let bydlela zdarma v našich nemovitostech, teď po mně chce miliony dolarů, dům i luxusní auto. Chce víc peněz, než jsme kdy s manželem utratili,“ dodává Vanessa naštvaně.

Související obsah

Hvězda NBA a Los Angeles Lakers Kobe Bryant zahynula po lednové tragické havárii vrtulníku. Na palubě bylo dalších osm lidí, včetně dcery Gianny Bryantové, které bylo v tu dobu teprve 13 let.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události