UFC

Hitparády pozor! Bývalý UFC šampion rapuje. Provokuje přísnými rýmy

Hitparády pozor! Bývalý UFC šampion rapuje. Provokuje přísnými rýmy
Zdroj: Profimedia

Bývalý dvojnásobný UFC šampion a olympijský vítěz Henry Cejudo ukázal novou stránku svého talentu. Konkurenty zesměšnil v rapové nahrávce.

Zápasník s přezdívkou “Triple C“, odkazující na dva tituly a zlatou medaili z her v Pekingu, se podělil o nejnovější rapovou nahrávku. Z pohodlí domova se opřel do bývalých soupeřů i soudobých hvězd.
 

Rapuje o tom, jak přejel dopingového hříšníka T.J. Dillashowa v titulové bitvě muší vahy. A i o tom, jak poslal koleno do obličeje Dominicka Cruze ve svém posledním zápase, po kterém ukončil kariéru.

A vzal si na mušku i talentovaného Seana O'Malleyho a současného šampiona pérové váhy. “Volkanovski nemá proti mně šanci,“ provokuje Cejudo.

Související obsahKariéru ukončil v květnu po obhájení pásu bantamové váhy. Nicméně od té doby několikrát naznačil, že se v kleci ještě ukáže. Právě skalp Alexandera Volkanovského a získání třetího titulu ho láká ze všech možností nejvíce.


Cejudo není jediný z řad UFC zápasníků, kdo předvedl své lyrické dovednosti. Rapové nahrávky pravidelně vydává bývalý král velteru Tyron Woodley. Ve skladbě "Pomsta" zpívá o vzestupu a pádu, návratu do klece a depresích.


Tyron Woodley - Revenge

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události