Formule 1

Talent F1 nezná meze! Rivala nahradil v týmu a přebral mu i přítelkyni

Talent F1 nezná meze! Rivala nahradil v týmu a přebral mu i přítelkyni
Vestappen přebral rivalovi místo v týmu i přítelkyni Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram Max Vestappen

Závodník Formule 1 Max Vestappen jde ve šlépějích bývalého kolegy Daniila Kvjata na profesní i osobní úrovni. Ruského jezdce nejdříve nahradil v kokpitu a nyní odtajnil, že chodí s jeho bývalou přítelkyní.

V roce 2016 Red Bull oznámil, že mladík Max Verstappen nahradí Daniila Kvjata. Ruský jezdec přestoupil do dceřiného týmu Toro Rosso, kde závodní dodnes.Místo v týmu však 23letému talentu nestačilo. Po říjnovém rozchodu s Dilarou Sanliovou začal randit s 32letou modelkou Kelly Piquetovou, dcerou slavného jezdce Nelsona Piqueta a bývalou přítelkyní Kvjata.  

Zdroj: Profimedia

 

Ruský závodník s Piquetovou chodil tři roky a v roce 2019 dokonce přivedli na svět dceru Penelope. 

 

Nový pár svou lásku veřejně oznámili začátkem ledna přes sociální sítě. "Přeji vám všem úspěšný rok, lásku a štěstí, které potkalo mě," napsal třetí nejrychlejší jezdec posledních dvou sezón k fotce s novou přítelkyní.Snad o vztahu dříve informovali Kvjata, ať ho při projíždění Instagramu nečeká stejný šok, jako když opustil stáj Red Bull. Dříve přiznal, že rozhodnutí týmu se dozvěděl telefonem, zatímco na gauči sledoval svůj oblíbený seriál.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události