Basketbal

Beal nasázel neuvěřitelných 60 bodů! Washington přesto prohrál

Bradley Beal odehrál skvělé noční utkání proti Philadelphii 76ers. Za Washington nasázel úžasných 60 bodů, ale nakonec mu to nebylo nic platné. Jeho tým prohrál 136:141. Neuspělo ani Chicago, které je stále bez Satoranského. To prohrálo v Sacramentu.

Zápas mezi Philadelphií a Washingtonem nabídl skvělou ofenzivní bitvu. Však k vidění bylo celkem 277 bodů! Úvod duelu byl vyrovnaný a skóre se přelévalo ze strany na stranu. Nakonec po prvních 12 minutách vedli 76ers o devět bodů.

Od té doby si udržovali a případně navyšovali náskok. Však v jednu chvíli vedli až o 19 bodů! Nic platný nebyl ani úžasný výkon křídelníka Wizards Bradley Beala, který zapsal 60 bodů. Jeho tým padl 136:141.

Nedařilo se ani Chicagu, kterému stále chybí Tomáš Satoranský. V zápase se Sacramentem se Kings dostali ve druhé čtvrtině do 14 bodového vedení. To se ale Bulls podařilo zlikvidovat a ve třetí a čtvrté části dokonce chvilku vedlo. Nakonec ovšem padlo 124:128.

Obrovskou bitvu nabídl souboj Miami a Bostonu. Tam rozhodla střela pouhých 0,2 sekundy před koncem z rukou Paytona Pritcharda. Boston díky němu zvítězil 107:105.

Výsledky NBA:

Indiana Pacers - Houston Rockets 114:107 (35:30, 27:26, 28:31, 24:20)

Orlando Magic - Cleveland Cavaliers 105:94 (15:23, 36:22, 32:19, 22:30)

Philadelphia 76ers - Washington Wizards 141:136 (33:24, 49,43, 34:39, 25:30)

Atlanta Hawks - Charlotte Hornets 94:102 (11:27, 29:32, 27:22, 27:21)

Miami Heat - Boston Celtics 105:107 (26:34, 19:19, 35:27, 25:27)

New York Knicks - Utah Jazz 112:100 (20:27, 24:29, 34:19, 34:25)

Milwaukee Bucks - Detroit Pistons 130:115 (44:33, 38:23, 26:26, 22:33)

New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder 110:111 (34:26, 25:28, 19:34, 32:23)

Phoenix Suns - Toronto Raptors 123:115 (22:25, 36:29, 38:33, 27:28)

Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 101:108 (15:21, 36:31, 26:31, 24:25)

Sacramento Kings - Chicago Bulls 128:124 (28:25, 34:34, 31:34, 35:31)