Esport

Fortnite a fotbal? Do hry přichází Pelé Cup i dresy evropských velkoklubů

Fortnite a fotbal? Do hry přichází Pelé Cup i dresy evropských velkoklubů
Zdroj: epicgames.com

Vývojáři jedné z nejpopulárnějších online her současnosti udělali radost hráčům, kteří jsou fanoušci tradičního sportu. Epic Games totiž pokračují s propojováním herního světa s mainstreamovými tématy a nyní do hry přináší speciální Pelého fotbalový event.

Fortnite se v novém roce měl dočkat celé řady nových změn a jednou z nich budou skiny s motivy slavných fotbalových klubů a celosvětového turnaje. Pelé Cup začíná již dnes! Skiny jsou virtuální doplňky, které se dají nakoupit za virtuální prémiovou měnu.

 

Skiny mění zpravidla vizuální stránku hráčovy postavy, ale nijak ho ve hře přímo nezvýhodňuje. Díky tomu hráči mohou podpořit jejich oblíbenou hru, ačkoliv jinak může být zcela zdarma. Mezi týmy, jejichž loga se ve hře objeví, jsou zástupci i z Premier League, La Ligy, Serie A nebo Bundesligy.

 

Související obsah


Fortnite dále pro fotbalový herní event využili jména jednoho z nejlepších fotbalistů všech dob. Brazilská legenda Pelé se dočká ve Fortnite vlastní emotikony se svou ikonickou oslavou a po celém světě bude již ode dneška probíhat turnaj Pelé Cup. Nejlepší hráči jednotlivých regionů se budou krom herních skinů moci těšit také z podepsaného dresu Pelého bývalého klubu FC Santos.

 

 

Celkem bude pro každý z 23 klubů 10 variant skinů. Gameři budou moci vyjádřit svou podporu následujícím týmům: Manchester City, Juventus, AC Milán, Inter Milán, AS Řím, Seattle Sounders FC, Atlanta United, Los Angeles FC, Santos FC, Wolves, West Ham, Sevilla FC, Sporting CP, Borussia Mönchengladbach, FC Schalke 04, VFL Wolfsburg, Rangers FC, Celtic FC, Cerezo Osaka, Melbourne City FC, Sydney FC, Western Sydney Wanderers a EC Bahia.

 

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události