UFC

Muradov doručil výhru pro dceru! Soupeře zničil ve třetím kole

Machmud Muradov ovládl klec na galavečeru UFC 257. Ve třetím kole ukončil Andrewa Sancheze kombinací pravého háku, naskočeného kolena a sérií tvrdých úderů na pletivu.

První kolo přineslo akční pětiminutovku. Muradov útočil jedničkovými výpady a chvíli před koncem předvedl i své pověstné naskočené koleno. Úvod druhého kola přerušil kop do slabin, který Mach minutku rozdýchával, ale vzápětí bitva pokračovala.Po dvou kolech bylo i soupeřově rohu jasné, že na body prohrávají. Muradov však nic nenechal náhodě a výhru si v závěru pojistil. Sanchezem prvně otřásl pravým hákem, soupeř se zapotácel, ale nakonec zůstal stát na nohou. To už se však Mach řítil s naskočeným kolenem a po sérii tvrdých úderů na pletivu zápas ukončil rozhodčí.


Otřeseného soupeře nechal být a vrhl se přes pletivo za šéfem organizace Danou Whitem, na kterého měl kuriozní požadavek. Prezident UFC ho vyslyšel, a také mu za výkon udělil bonus za výkon večera v hodnotě 50 tisíc dolarů (téměř 1,1 milionu korun).


Související obsah
“Tři zápasy v UFC, tři zápasy domluvené na poslední chvíli. Příště mi dejte na dva měsíce na přípravu a budu lepší,“ pronesl Muradov v pozápasovém rozhovoru. Ještě před zápasem avizoval, že třetí vítezství věnuje dceři, a přesně tak se stalo: “Děkuji všem v České republice, kdo fandíte. A tato výhra je pro mou dceru."


Související obsah
Muradov (25-6) na zápas čekal více než rok. Po dlouhé pauze znovu odešel z klece se zvednutou rukou a na kontě má již 14 zápasů bez porážky a 3 vítězství v řadě na půdě UFC.


VIDEO: Podívejte se na rozhovor s Machem Muradovem jen pár dní před zápasem


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události