UFC

Stopka od doktora: Muradov bude 30 dnů mimo hru, McGregor až půl roku

Conor McGregor se po prohře na UFC 257 v kleci chvíli neukáže. Podle lékařských nařízeních mu hrozí stopka až na půl roku. Odpočinek se nevyhne ani Machmudovi Muradovovi.

Po každém UFC turnaji následují tzv. medical suspensions, které s ohledem na průběh zápasu, s ohledem na zdraví zápasníků a po jejich vyšetření, nařizují minimální dobu pro zotavení. Irský ranař by podle nich mohl být mimo hru až 180 dnů.Conor McGregor ze zápasu s Dustinem Poirierem kromě porážky odkulhal se značně rozkopanou nohou. Pokud rentgenové vyšetření prokáže jakékoliv poranění lýtkových kostí tibie a fibuly, čeká ho půlroční bezzápasové období. V každém případě jej kvůli knokautu čeká 45 dnů bez zápasu a 30 dnů tréninku bez kontaktu.

Související obsahJeho přemožitel Dustin Poirier ze zápasu vyšel lépe. Nařízených má pouze 7 dnů povinného odpočinku a pak se může naplno vrátit k tréninku.Zdravotní pauze čelí také Machmud Muradov. Uzbek s českým srdcem si za tvrdý souboj vysloužil suspendaci na 30 dnů s minimální dobou 21 dnů bez kontaktního tréninku.


Související obsah
Jeho soupeř je na tom však hůře. Stejně jako McGregor i Andrew Sanchez musí prokázat negativní výsledky rentgenového vyšetření lýtkových a nosních kostí, jinak ho čeká 180 dnů bez zápasu.Lékařské suspendace po UFC 257:

Conor McGregor – minimálně 45 dnů bez zápasení, 30 dnů bez kontaktu. Na základě rentgenového vyšetření se stopka může protáhnout až na 180 dnů.

Dustin Poirier - 7 dnů povinného odpočinku

Michael Chandler – 7 dnů povinného odpočinku

Dan Hooker - 45 dnů bez zápasu, 30 dnů bez kontaktu

Joanne Calderwoodová - 7 dnů povinného odpočinku

Jessica Eyeová – 45 dnů bez zápasení kvůli tržné ráně na levém obočí

Machmud Muradov – kvůli inkasovaným úderům 30 dnů bez zápasení a 21 dnů bez kontaktu.

Andrew Sanchez – minimálně 45 dnů bez zápasení, 30 dnů bez kontaktu. Na základě rentgenového vyšetření se stopka může protáhnout až na 180 dnů.

Marina Rodriguezová - 7 dnů povinného odpočinku

Amanda Ribasová – 45 dnů bez zápasu, 30 dnů bez kontaktu

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události