Lyžování

Ledecké se zrušil další trénink. Místo sjezdu se pojede super-G

V německém Garmish-Partenkirchenu panuje nepříznivé počasí, které zapříčinilo zrušení pátečního tréninku před sobotním sjezdem. Sjezd byl proto nahrazen superobřím slalomem, takže v Ga-Pa pojede Ester Ledecká dva závody super-G.

Počasí a stav sjezdovky nedovolily lyžařkám vyjet k pátečnímu tréninku. Organizátoři byli nuceni jej zrušit a kvůli tomu také zrušili sobotní sjezd. Ten bude nahrazen superobřím slalomem, který je v plánu také v neděli.

V Garmish-Partenkirchenu bylo nepříznivé počasí i ve čtvrtek, kvůli čemuž se zrušil trénink. Ester Ledecká tak musí počkat se svým návratem na svah až do sobotního závodu.

Od minulého víkendu, kdy spadla do ochranné sítě, stihla Ledecká pouze středeční trénink, ale její zdravotní stav by měl být dobrý. Podle jejího fyzioterapeuta ji při tréninku nic neomezovalo.

Jedinou zdravotní komplikací by tak měl být bolavý roztržený ret, který bude mít česká šampionka během víkendových závodů pro jistotu zatejpovaný.

Fyzioterapeut Michal Lešák prozradil, jak na tom Ledecká je:

Karviná v Ďolíčku podlehla Bohemce 0:3 a stále čeká na první výhru sezóny

O měsíc odloženou dohrávku 13. kola Fortuna ligy přesvědčivě ovládli Bohemians, na domácím trávníku v Ďolíčku deklasovali hosty z Karviné 3:0. Klokani šli do vedení dvěma góly v rychlém sledu. Prvně se v 22. minutě trefil Puškáč a o dvě minuty zvyšoval Köstl. V 81. minutě pak na konečný stav upravil Necid. Bohemka si výhrou po debaklu 0:6 s Plzní zlepšila náladu, to Karviná se nadále trápí a nadále čeká na první výhru sezóny, s Teplicemi sdílí poslední místo tabulky.