šipky

PROGRAM: Nova Sport zaplní opět šipky! Do hry jde čerstvá jednička

PROGRAM: Nova Sport zaplní opět šipky! Do hry jde čerstvá jednička
šipkařská jednička Gerwyn Price | Zdroj: Profimedia

Druhý den šipkařského Masters, které se hraje v novém formátu, můžete opět sledovat na NOVA Sport 2 a Voyo. Na koho se můžete těšit?

Program otevře souboj Roba Crosse, který chce v letošní sezóně napravit nepovedený dojem z uplynulého ročníku, s Merwynem Kingem, jenž v prvním kole zdolal šampiona Premier League Glena Durranta.

Zápas začíná ve 13.50 a hned po něm přijde na řadu autor devítišipkového zavření z mistrovství světa James Wade, který bude čelit Chrisovi Dobeymu, jenž poslal domů Dmitriho van den Bergha.

Jako třetí půjde do akce Nathan Aspinall, který narazí na Rakušana Mensura Suljoviče, jemuž se v pátek povedlo zdolat Iana Whita.

Odpolední program pak uzavře souboj semifinalisty ze světového šampionátu Davea Chisnalla a čtvrtfinalisty Daryla Gurneye.

Související obsah

Večerní set zápasů začínající ve 20.05 otevře duel dvou zkušených borců mezi Garym Andersonem a Adrianem Lewisem, který po zklamání v Ally Pally zdolal v parádním klání Michaela Smitha.

Do hry poté půjde světový muž číslo tři Peter Wright a Australan Simon Whitlock, který zvládl odvetu s Polským orlem Krzystofem Ratajským.

Semifinalista z uplynulého mistrovství světa Stephen Bunting nestačil na Joea Cullena, který bude čelit nové světové jedničce Gerwynovi Pricovi.

Sobotní program uzavře bitva mezi Michaelem van Gerwenem a Jonnym Claytonem, který v jedenáctilegovém zápase porazil Josého de Sousu.

Související obsah

Program sobotních zápasů The Masters:

13:50 Cross – King

14:40 Wade – Dobey

15:30 Aspinall – Suljovič

16:20 Chisnall – Gurney

20:05 Anderson – Lewis

20:50 Wright – Whitlock

21:40 Price – Cullen

22:30 van Gerwen – Clayton

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu šipky

Důležité Události