KSW

Trest za rvačku na KSW: Zápasníci přišli o peníze, výsledek platí

Hříšníci Shamil Musaev a Uroš Jurišič znají trest za pozápasovou rvačku na KSW 58. Přijdou o část výplaty i peníze z uděleného bonusu za zápas večera.

Duel do té doby dvou neporažených borců, ze kterého jako vítěz odešel dagestánský rodák Shamil Musaev (15-0), si od promotérů KSW vysloužil ocenění zápas večera a s ním i peněžní bonus. Nicméně byl to až jejich boj po vyhlášení, který rozvířil vody MMA.A nyní zápasníci znají svůj trest. Po přezkoumání incidentu přijde první jmenovaný zápasník o 50 % z výplaty a slovinský ranař o 30 %. Výsledek zápasu, tedy jednomyslné vítězství pro Musaeva, zůstává platné. Dále zápasnici přijdou o extra odměnu za zápas večera.KSW dále oznámila, že peníze stržené nedisciplinovaným zápasníkům putují na pomoc nemocným mladým slečnám Lauře Paczulové a Pole Omielańczukové. Druhá jmenovaná je  dcera UFC veterána a bojovníka v organizaci ACA Daniela Omielańczuka (24-10-1-1NC). Dvouletá dívka kvůli předčasnému porodu trpí mozkovou obrnou.Kromě dvou hříšníků KSW potrestala i zápasníka Abuse Magomedova (24-4-1), který byl přitomný jako asistent v rohu Musaeva. Ten si za účast v šarvátce vysloužil stopku na 6 měsíců. 

Související obsahBonusy si vysloužili i další dva ranaři, kteří v sobotu 30. ledna vstoupili do klece. Knokaut večera předvedl Daniel Torres (12-4-1NC), který hákem a dávkou štěstí složil do té doby neporaženého šampiona Salahdina Parnasse (14-1-1). Sestřih níže.

Takto se Daniel Torres stal novým šampionem pérové váhy:O submisi večera se postaral polský talent Robert Ruchala (5-0), který si trpělivým výkonem došel pro páté vítězství v řadě. Daniela Bažanta (4-2) ukončil bleskovou pákou na ruku ve třetím kole. Video níže.

Takto Robert Ruchala donutil soupeře odklepat:Kompletní záznam galavečeru KSW 58 můžete sledovat na portálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu KSW

Důležité Události