Suárez znovu udeřil, Atlético ale ztratilo. Leeds přetlačil Crystal Palace

Tahounem vedoucího celku španělské soutěže je Luis Suárez, který znovu ukázal svou sílu a dvěma góly natáhl sérii neporazitelnosti. V anglické Premier League se povedlo vyhrát Leedsu.

Suárez znovu potvrdil pozici nejlepšího střelce v soutěži. Atlético sice znovu neodešlo poražené, ale poprvé od 12. prosince ztratilo body.

S Celtou Vigo pouze remizovalo 2:2. Prohrávalo od 12. minuty, ale pak předvedl Suárez dvě zakončení zblízka po parádních centrech a zařídil obrat. Z podobné akce ale v 89. minutě srovnal klouzající Ferreyra.