KSW

Sesazený šampion: Nevěřím, že mě trefil bicepsem, zastavili to předčasně

Sesazený šampion: Nevěřím, že mě trefil bicepsem, zastavili to předčasně
Salahdine Parnasse na KSW 58 poznal první porážku | Zdroj: koláž tn.cz / KSW

Hvězda KSW, Salahdine Parnasse, se po dvou týdnech vrátil k první porážce v kariéře a ztrátě titulu: “Měl štěstí, kdyby ten úder zkusil 1000krát znovu, nepodařil by se mu,“ řekl zápasník vyhlížející odvetu.

„Ten zápas jsem viděl mnohokrát a pořád nevěřím, že mě složil bicepsem. V milionu jiných scénářích bych vyhrál, tohle byl prostě lucky punch,“ vrátil se k nešťastné prohře v rozhovoru na kanále KSW.Parnasse (14-1-1) na konci ledna obhajoval titul pérové váhy. Do klece nastoupil jako jasný favorit, ale už v prvním kole ho Daniel Torres (12-4) složil k zemi. Netrefil ho však zamýšleným hákem, nýbrž bicepsem, zatímco se mladý Francouz snažil vyhnout.
 

Takhle Torres složil úřadujícího šampiona na KSW 58:


“Myslím, že rozhodčí zastavil zápas moc brzy. Vstal jsem po vteřině nebo dvou,“ vzpomínal Parnasse, který se sice na nohy rychle postavil, ale na první pohled bylo znát, že mu úder zkrátka nechutnal.Nicméně první porážka ho nezlomí a hodlá si svůj titul vzít zpět. Již je znovu v tréninku a očekává odvetu. “Pokud Torrest potřebuje čas na shození váhy, dám mu ho, ale ideální by byl květen nebo červen,“ nastiníl plány pro pomstu.

Související obsah
Záznam galavečeru KSW 58 si můžete bez nervů vychutnat na portálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu KSW

Důležité Události