Lyžování

Drastický pád a krvavé zranění. Lyžař Baumann zmizel pod bariérami

Nedělní sjezd mužů na mistrovství světa v alpském lyžování přinesl jeden velmi kuriózní pád. Němec Baumann se totiž skácel k zemi až po projetí cílem a přivodil si nepříjemné krvavé zranění v obličeji.

Romed Baumann bude mít na letošní lyžařský šampionát opravdu silné vzpomínky. Nejprve získal stříbro v super-G, což je jeho nejlepší životní výsledek. Poté ale přišel sjezd a v něm se Baumannovi nezadařilo hned dvojnásobně.

Když už měl celou jízdu za sebou a projel cílem v čase 1:39:09 (stačilo to na 14. místo), tak po nedobrém výsledku přišel ještě jeden nezdar. 35letý reprezentant Německa nedokázal zabrzdit, lyže mu podklouzly a on zahučel pod bariéry.

Když se postavil na nohy, všechny přítomné musel vyděsit jeho obličej, jelikož byl celý od krve. Spolu s krvavými šrámy na nose a roztrženým rtem si z pádu bohužel odnesl i otřes mozku, takže mistrovství světa tím pro něj skončilo.

 

Související obsah

Lépe dopadl Francouz Maxence Muzaton. Ten sice sjezd nedokončil, ale možnému děsivému pádu se vyhnul elegantní piruetou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události