Mnichovská mašina opět zaváhala. Haaland vystřihl parádní nůžky

I německý gigant Bayern Mnichov ukazuje, že je v poslední době k poražení. Tentokrát bavorský velkoklub prohrál v lize s Frankfurtem 1:2 a Lipsko se v případě nedělní výhry může dotáhnout na rozdíl dvou bodů. To Dortmund vyhrál přesvědčivě 4:0 a vidět byl především Erling Haaland, dal dva góly, a ten první z nich byl opravdová fotbalová lahůdka.

Bayern Mnichov doposud působil jako neporazitelná mašina, ale v posledních dvou ligových utkáních německý klub ztratil body, za což možná může i našlapaný program.

Bayern totiž před necelými dvěma týdny odehrál mistrovství světa klubů v Kataru, kde získal další titul. Po návratu ho ale čekalo ligové střetnutí proti Bielefeldu, ve kterém mnichovský celek překvapivě pouze remizoval 3:3.

Nyní v sobotním zápase utrpěl další ztrátu. Tentokrát si na bavorský velkoklub vyšlápl Frankfurt, který hraje ve výborné formě a vyhrál čtyři utkání v řadě.

Domácí vedli 2:0 už po poločase, následně alespoň snížil Robert Lewandowski, který je stále hodně produktivní. Nicméně ani jeho gólový příspěvek na body nestačil, a Bayern tak prohrál.