Atlético v lize opět ztratilo, Barák v Itálii přihrával na gól Hellasu

Španělská liga se pořádně dramatizuje, suverénní Atlético totiž začalo ztrácet body a po prohře s Levante se druhý Real Madrid přiblížil na rozdíl tři bodů. To v italské lize byl vidět Antonín Barák, který přihrával na první gól Hellasu, nicméně Verona nakonec pouze remizovala s Janovem 2:2. Při prohře Sampdorie s Laziem Řím pak Jakub Jankto odehrál celý druhý poločas.

Atlético Madrid získalo v posledních čtyřech zápasech pouze pět bodů, a tak se na něj začínají dotahovat druhý madridský velkoklub Real i třetí Barcelona.

Tentokrát Luis Suárez a spol. museli skousnout porážku 0:2 s Levante. Naopak Real Madrid zdolal předposlední Valladolid 1:0 a ztrácí na vedoucí Atlétiko pouze tři body.