Fotbal

Skvělá zpráva! V Anglii by se mohli vrátit diváci zpátky na stadiony

Skvělá zpráva! V Anglii by se mohli vrátit diváci zpátky na stadiony
Zdroj: Profimedia

Dobrá zpráva přišla z Anglie. Podle posledních zpráv by se mohli diváci vrátit zpátky na stadiony. Vše směřuje k polovině května. Rozvolnění opatření by mělo konkrétně přijít 17. května.

Od prosince je v Anglii opět nejvyšší stupeň koronavirových opatření, ale ještě v letošní sezóně by se fanoušci mohli vrátit zpět do ochozů různých sportovních soutěží.

Návrat je plánovaný na pondělí 17. května. Od té chvíle počítá premiér Boris Johnson zmírnit veškerá protikoronavirová opatření. Diváci by se mohli tak dostat i na Premier League, jelikož poslední kolo se hraje od 23. května. Samozřejmě půjde pouze o omezený počet diváků.

Související obsah

Ti se možná podívají už na finále FA Cupu, které je na programu 15. května, tedy dva dny před plánovaným rozvolněním. Právě finále nejstarší klubové soutěže bude případně sloužit jako testovací zápas.

Vše je samozřejmě stále ve hvězdách a spousta věcí se může změnit, ale Johnson už nechce řešit rozvolňování podle jednotlivých destinací, nýbrž celoplošně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Třinec je v čele extraligy, Sparta padla v nájezdech

Hokejisté Třince dokázali v rámci 8. kola Tipsport extraligy porazit Vítkovice 4:1 a dostali se do čela tabulky. Druhé jsou jen o skóre Pardubice, které zvládly ve středečním zápase porazit Spartu v samostatných nájezdech 2:1.