Alpské lyžování

Tragická zpráva pro českou lyžařku. Po nehodě přišla o maminku

Tragická zpráva pro českou lyžařku. Po nehodě přišla o maminku
Zdroj: Profimedia

Česká slalomářka Martina Dubovská prožívá velice smutné chvíle. Její milovaná maminka totiž nakonec podlehla vážným zraněním, která utrpěla při nehodě. Sama 28letá závodnice sdílela tragickou zprávu na sociálních sítích.

„Miluji tě navždy, maminko,“ napsala Dubovská k fotografii na Instagramu a lidé jí do komentářů posílají kondolence.

28letá závodnice, která trvale žije v Liptovském Mikuláši, ale od 16 let reprezentuje Českou republiku, se měla účastnit i právě proběhlého mistrovství světa v alpském lyžování.

Vážná nehoda v její rodině ale tyto plány narušila. „Její stav je však stále velmi kritický, takže jsem se rozhodla zůstat nablízku a dávat jí všechnu svou energii. Jsem si jistá, že by mě maminka ráda viděla závodit v Cortině, ale život je důležitější než závodění," napsala Dubovská v pátek, když oznamovala důvod, proč se na šampionátu v Itálii nezúčastní sobotního slalomu žen.

Související obsah

Ani její přítomnost ale bohužel nepomohla a její milovaná maminka tak v pondělí vážným zraněním podlehla.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Alpské lyžování

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.