Fotbal

Šéf Sparty o covidu v týmu: Průšvih jako hrom!

Šéf Sparty o covidu v týmu: Průšvih jako hrom!
Generální ředitel AC Sparta Praha František Čupr Zdroj: Profimedia

Krátce po odložení zápasu Sparty s Ostravou kvůli četnému výskytu covid-19 v týmu a následné karanténě hráčů se k situaci vyjádřil generální ředitel Sparty František Čupr. Je to průšvih, připouští ale že by týmu zápasová pauza pomohla, odmítá.

Čuprovo vyjádření se objevilo na sociálních sítích Sparty. Letenský šéf se nejdříve pozastavil nad diskuzí, zda by zápasová pauza týmu nemohla pomoci.

“Jsem fascinován diskusí na téma, zda nám může současná karanténa A-týmu pomoct, nebo zda v jejím vyhlášení není dokonce úmysl,“ začal Čupr a kontroval: “Copak někdo není schopen pochopit, že když máme zásadní výskyt koronaviru v mužstvu, v realizačním týmu a mezi zaměstnanci, tak je to průšvih jako hrom?“

Generln editel Frantiek upr k pozitivnm testm u len A-tmu: http://bit.ly/2NzR7QC

Zveejnil(a) AC Sparta Praha dne Steda 24. nora 2021Čupr se v minulosti nejhorších scénářů při restartování ligy nebál. Nicméně, jak sám připomněl, tehdy byl denní přírůstek nakažených 30-50 lidí. Nyní se s šířící se nákazou, novými mutacemi a se zdravotním systémem v kritickém stavu situace změnila.

Související obsah


 

“Dnes, při denním přírůstku 15 tisíc pozitivních osob, při silně infekčním a příznakovém viru, je na místě alespoň silné znepokojení,“ stojí v Čuprově komentáři, ve kterém také veřejnost nabádá k ohleduplnosti a respektování bezpečnostních opatření.A-tým Sparty a členové realizačního týmu jsou v karanténě od 23. února. Jako první byl odložen osmifinálový zápas MOL Cupu s Baníkem. Následně byly odloženy ligová utkání s Příbramí i zápas plánovaný na příští týden s Jabloncem.


Podívejte se na nové logo pražské Sparty, které bude zdobit dresy hráčů od příští sezony:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události