Esport

Čeští mistři se postaví proti bývalým jedničkám z G2. Jde o zápas roku?

Čeští mistři se postaví proti bývalým jedničkám z G2. Jde o zápas roku?
Zdroj: Red Bull

Celá domácí esport komunita se může těšit na velkolepý střet českých zástupců se světovou extratřídou. V rámci projektu Red Bull Ultimátní Hráč se totiž proti sobě postaví SINNERS a francouzsko-balkánská hvězdná skvadra z G2 Esports.

I pokud se téměř nezajímali o Counter-Strike nebo esport obecně, tato událost by vám neměla uniknout. V očekávaném exhibičním zápase totiž český tým SINNERS vyzve jeden z nejlepších týmů světa G2 Esports. Exkluzivní událost se bude konat v sobotu 6. března od 14:00 a sledovat ji bude možné na Twich kanále eLeaguecz

 
Vznik týmu Sinners se sice datuje teprve k začátku roku 2020, přesto se ale za tuto krátkou dobu vypracoval mezi 30 nejlepších CS:GO týmů na světě. Dvojnásobní vítězové domácích soutěží Sazka eLeague a Tipsport COOL ligy ve složení ZEDKO, oskar, NEOFRAG, SHOCK a beastik plánují v nadcházejícím zápase proti G2 zahrát důležitá kola správně jako tým.
 
 
 
 
Všichni hráči ale i individuálně chtějí každý zahrát svoje maximum. „Hrát proti týmu z nejvyšší úrovně bude rozhodně velká výzva, ale taky skvělá zkušenost,” těší se ZEDKO. „Konečně pořádný soupeř,” těší se jeho spoluhráč SHOCK.
 
 
 
Tým G2 Esports založil v roce 2013 legendární hráč Carlos "ocelote" Rodriguez a kromě CS:GO jsou jeho hráči aktivní i ve hrách League of Legends, Hearthstone, Rocket League, Rainbow Six, a Valorant. G2 Esports se v sestavě kennyS, AmaNEk, nexa, huNter- a NiKo dlouho drželi v nejlepší světové desítce, chvíli dokonce drželi první místo, ale aktuálně jim patří 14. místo. 
 
 
 
 
Celý showmatch se uskuteční v rámci projektu Red Bull Ultimátní Hráč, který odstartoval 23. února. Cílem je najít toho nejvšestranějšího hráče u nás, který své schopnosti dokáže v pěti různých hrách. Vše započalo strategickou mobilní hrou Clash Royale, po kterém štafetu od 2. března přebírá nejoblíbenější fotbalový simulátor FIFA 21.
 
 
 
Přípravu už mohou zahájit i fanouškové taktické střílečky Counter-Strike: Global Offensive. Ta bude třetí v pořadí a turnaj začne 9. března. O týden později, tedy 16. března přijde na řadu akčně-strategická hra League of Legends a na závěr se hráči 23. března předvedou ve sportovní mobilní hře Bike Unchained 2.
 
 
 
 
Celkový vítěz, který v turnajích prokáže svou všestrannost, získá nejen zásobu energie na celý rok, ale také zájezd pro 2 osoby na závody Formule 1, Sony PlayStation 5 s hrou dle vlastního výběru, kredit v hodnotě 300 Euro na Wolt, poukaz v hodnotě 300 Euro na nákup do supergamer.cz a merchandise tohoto ultimátního turnaje. Více informací o turnaji najdete na webu redbull.cz.
TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události