Esport

SINNERS sahali po senzaci, nakonec proti extra třídě prohráli jen o tři body

SINNERS sahali po senzaci, nakonec proti extra třídě prohráli jen o tři body
Zdroj: SINNERS / Facebook

Domácí tým se v rámci projektu Red Bull Ultimátní Hráč utkal s absolutní světovou špičkou z týmu G2 Esports. Ve vysoce očekávaném exhibičním CS:GO zápasu se oba týmy blýskly parádními výkony a SINNERS dokonce dlouho sahali po senzaci. Nakonec však francouzsko-balkánská sestava dokázala zvítězit 16:13.

Po dlouhých přípravách čeští SINNERS měli možnost předvést své schopnosti a dokázat, že se mohou měřit i s nejlepšími týmy světa. Start zápasu zvládli lépe právě G2, kteří se představili vůbec poprvé po příchodu JaCkze, který na soupisce nahradil dlouholetou tvář týmu Kennyho "kennyhoS” Schruba. 

 

První pistolkové kolo šlo na stranu G2, kteří velmi dobře zahráli i následující kola a rychle šli do vedení 5:0. V tu chvíli už mnozí zklamaně lámali rukama, jelikož to vypadalo, že SINNERS proti známému týmu nemají jedinou šanci. V tu chvíli ale česká reprezentace zabrala na plné obrátky a šesti vyhranými koly v řadě se dokonce dostala do vedení.

 

 

První polovinu nakonec ovládli SINNERS 8:7 a své vedení navýšili po vyhraném pistolkovém kole v druhé polovině. Týmy se neustále obíraly o kola a dlouho nebylo jasné, kdo má vlastně navrch. Nakonec ale G2 v klíčový moment získali důležitá kola na svou stranu a SINNERS kapitulovali.

 

I přes porážku SINNERS sklízejí ovace, jelikož proti tak silnému týmu, jakým G2 Esports je, mnoho očekávalo jednoznačnou porážku. SINNERS ale byli extra třídě rovnocenným soupeřem a demonstrovali jejich dlouhodobý vzestup formy. 

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události