Fotbal

Nedělní virály: Cestování mezi okresy i nevídaný brankářův zkrat

Nedělní virály: Cestování mezi okresy i nevídaný brankářův zkrat
Zdroj: TV Nova

Další týden je opět u konce a my vám tradičně přinášíme dávku virálních videí a obrázků z celého internetu. Vtipkovalo se o koronvirových restrikcích, výkonech v NHL i o nabitém galavečeru UFC.

První březnový týden se celá Česká republika musela vypořádat s nástupem dalšího tvrdého lockdownu, který byl vyhlášen kvůli špatné koronavirové situaci.

Občané nyní nesmí opouštět své okresy, a tak o cestování po kraji mohou pouze snít, stejně jako když Jirka Luňák a Jarda Kužel v seriálu Okresní přebor básnili o tom, že si zahrají i v Lovosárech.

Tvrdý lockdown opět oddálil všem sportovním fanouškům jejich naděje, že se zase vrátí na stadion podpořit svůj tým. Doba, kdy fanoušci byli na stadionech, se zdá už jako dávná historie

V hokejové NHL byl k vidění nezvyklý výbuch emocí v podání brankáře Jordana Binningtona. Maskovaný muž St. Louis Blues byl vystřídán po čtvrtém inkasovaném gólu.

27letý Kanaďan si svou frustraci nevybil jako jiní brankáři mlácením hokejky o bránu, ale rozhodl se napadnout hned tři soupeře.

Úřadující mistr fotbalové Anglie z Liverpoolu neprožívá vůbec dobrou sezonu. Reds místo titulu bojují o poháry a jejich prohra s Chelsea byla pátou domácí porážkou v řadě. Není divu, že si fanoušci z dříve takřka nedobytné pevnosti dělají legraci.

FT: Liverpool 0-1 Chelsea Liverpool lose five consecutive league matches at Anfield for the first time in history

Zveejnil(a) Bleacher Report Football dne tvrtek 4. bezna 2021

Ani hokejovému Edmontonu se v týdnu moc nedařilo. Oilers prohráli všechny tři zápasy s Torontem v řadě a stroje na body, McDavid s Draisaitlem se naprosto zasekly.

Velkým celosvětovým tématem je očkování a legendární šipkař Phil Taylor ukázal, jak by mělo vypadat očkování správných šipkových fanatiků.

Konec týdne si museli užít fanoušci bojových sportů. V UFC proběhl galavečer se třemi titulovými bitvami, jenže hned ta první neproběhla podle představ.

Související obsah

Petr Jan byl diskvalifikován po nepovoleném úderu kolenem. Fanoušci tak jeho kop přirovnali k legendárnímu naskočenému kolenu Jorgeho Masvidala a také k tomu, jak to dopadá, když nakupujete přes internet.

#UFC259

Zveejnil(a) UFC Kink dne Nedle 7. bezna 2021

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události