Madridské derby skončilo remízou. Trefil se Suárez i Benzema

Očekávaný souboj dvou madridských celků skončil nakonec remízou 1:1. Za Atlético se trefil kanonýr Luis Suárez, nicméně stejnou měrou odpověděl ve druhém poločase útočník Realu Madrid Karim Benzema. Z dělby bodů může mít částečnou radost Barcelona, která v sobotu ve španělské La Lize zvítězila.

Vyhlášené derby sice nenabídlo žádnou gólovou přestřelku, nicméně branky padaly. Tu první zařídil Luis Suárez, který šajtlí obstřelil brankáře Courtoise. V tabulce střelců La Ligy tak 34letý forvard figuruje na druhém místě, hned za Lionelem Messim.

Nicméně ve druhém poločase se prosadil i Real. Bod nakonec zajistil Bílému baletu Karim Benzema. Pro francouzského útočníka šlo už 13. ligovou trefu.