Fotbal

Hnusný útok na družku Piquého. Podle fans PSG je Shakira prostitutka

Hnusný útok na družku Piquého. Podle fans PSG je Shakira prostitutka
Zdroj: Instagram @3gerardpique/profimedia/kolážtn.cz

Už ve středu večer vypukne očekávaná odveta mezi Paris Saint-Germain a Barcelonou, která bude dohánět velký gólový rozdíl z úvodního utkání. Proti Kataláncům bude i domácí prostředí Pařížanů a jejich samotní fanoušci. Ti navíc v předvečer zápasu ostře urazili i zpěvačku Shakiru, která je partnerkou klíčového stopera Barcy - Gerarda Piquého.

Známou popovou zpěvačku, která například nazpívala hit "Waka Waka" pro světový šampionát v Jihoafrické republice, není potřeba příliš představovat.

Samotní ultras PSG si však nebrali se Shakirou žádné servítky a označili ji za prostitutku, aby urazili hlavní hvězdu Barcelona, obránce Piquého.

Související obsah

Na konkrétním transparentu, kteří příznivci pařížského velkoklubu odhalili, bylo napsáno "Shakira a La Jonquera," neboli že popová diva pochází z města La Jonquera, která je prostitucí velice známá.

Jejich nápad však ostře zkritizovali ostatní fotbaloví fanoušcí, kteří berou uražení dlouholeté partnerky Piguého, se kterým vychovává dva syny, jako nechutný a jejich pokus o rozhození soupeře tak odsoudili.

Související obsah

Ostatně Barcelona to bude ve středečním utkání proti Paris Saint-Germain opravdu složité. Katalánci totiž v prvním utkání prohráli 1:4 a sám pilíř obrany Gerard Piqué do zápasu pravděpodobně pro zranění nenastoupí.

Proti Barceloně však bude oslabené i PSG, které stále nemůže počítat se zraněným Brazilcem Neymarem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události