Box

Boxerský zápas v nedohlednu. Nejím a piju dvanáct piv denně, přiznal Fury

Boxerský zápas v nedohlednu. Nejím a piju dvanáct piv denně, přiznal Fury
Tyson Fury nastupuje do ringu Zdroj: Profimedia

Neporažený boxer Tyson Fury znovu rozvířil vody. Navzdory tvrzení promotérů přiznal, že zápas s Anthony Joshuou je v nedohlednu a podělil se také o děsivou životosprávu.

Promotér Bob Arum nedávno prohlásil, že bitva o sjednocení titulů a absolutního krále těžké váhy je blízko. Ve stejném duchu vystupuje Anthony Joshua i jeho manažer Eddie Heran. Nicméně šampion WBC Tyson Fury má jiný názor.


 

“Ať už říkají, co říkají, pro mě to není důležité. Dokud nemám datum a balík peněz v mé kapse, tak není žádný zápas. V zákulisí se odehrává řada věcí, o kterých ostatní nemají ani páru, a které mohou zápas zhatit lusknutím prstu. Nic není potvrzené, dokud nestojíte v ringu,“ komentoval Fury v nedávném rozhovoru pro iFL TV.

Související obsah

Dlouho očekávaný zápas Fury nezavrhnul, pouze naznačil, že nic není podepsané a za takových okolností se může stát cokoli. Je si jistý, že k zápasu jednou dojde, ale zároveň připustil, že příštím soupeřem by mohl být někdo jiný, dokonce i Deontay Wilder, od kterého si vzal pás WBC.
 

“Nehodlám se kvůli tomu stresovat a vsázet vše na jednu kartu. To jsem dělal dřív, pak k zápasu nedošlo a já propadl depresím se sebevražednými sklony. Nebudu tvrdit, že ten zápas rozhodně proběhne v květnu nebo červnu, pokud ano, skvělé. Pokud ne, nic s tím neudělám,“ prohlásil Cikánský král.
 

Připomeňte si zápas z roku 2016, kdy Fiury z trůnu sesadil dlouholetého krále Vladimíra Klička:


 

Vždy aktivní boxer dokonce přiznal, že nyní netrénuje, užívá si prázdnin a pochlubil se zvláštním jídelníčkem. “Piji mezi osmi až dvanácti pivky denně. Ale zároveň nejím, kalorie mám z alkoholu,“ pochlubil se Fury.

Související obsah


 

Časem se uvidí, jak situace na vrcholu těžké váhy dopadne. Přeci jen ke sjednocení velkých titulů došlo naposledy v roce 1999 a bitva o krále těžké váhy Fury (30-0-1) vs. Joshua (24-1) je zkrátka to, co fanoušci rohovnického sportu chtějí vidět.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události