NHL

Další prohra Columbusu! Se*e se to, přiznal kouč. Laineho zase posadil

Hokejový Columbus se v NHL nadále trápí. Momentálně vyhrál z posledních deseti utkání pouze dvě a ztrácí sedm bodů na play-off. Stále také roste napětí mezi trenérem Johnem Tortorellou a hvězdným útočníkem Patrikem Lainem.

Blue Jackets mají v poslední době mizernou formu. Naposledy prohráli s Floridou 4:5, i přes to, že ve třetí třetině vedli 4:1.

Pak však přišel kolaps a Panthers i s přispěním obránce Radko Gudase srovnali a následně v prodloužení otočili skóre ve svůj prospěch.

“Neustálíme svou hru tím, že jedna část se napraví a druhá se bude někde s*át," nebral si servítky kouč Columbusu John Tortotella poté, co jeho tým v předchozím utkání s Floridou také prohrál.

Zkušený 62letý trenér si také stále nebere servítky se svou útočnou hvězdou Patrikem Lainem. Jeho lednová výměna z Winnipegu do týmu Blue Jackets totiž nepřináší kýžené ovoce.

22letý finský útočník sice ve zmíněném utkání proti Floridě zapsal gól a asistenci, následně byl však také u dvou obdržených branek a Tortorella ho ve zbytku utkání, včetně prodloužení, nechal sedět na střídačce.