NHL

Další prohra Columbusu! Se*e se to, přiznal kouč. Laineho zase posadil

Další prohra Columbusu! Se*e se to, přiznal kouč. Laineho zase posadil
Zdroj: Profimedia

Hokejový Columbus se v NHL nadále trápí. Momentálně vyhrál z posledních deseti utkání pouze dvě a ztrácí sedm bodů na play-off. Stále také roste napětí mezi trenérem Johnem Tortorellou a hvězdným útočníkem Patrikem Lainem.

Blue Jackets mají v poslední době mizernou formu. Naposledy prohráli s Floridou 4:5, i přes to, že ve třetí třetině vedli 4:1.

Pak však přišel kolaps a Panthers i s přispěním obránce Radko Gudase srovnali a následně v prodloužení otočili skóre ve svůj prospěch.

Související obsah“Neustálíme svou hru tím, že jedna část se napraví a druhá se bude někde s*át," nebral si servítky kouč Columbusu John Tortotella poté, co jeho tým v předchozím utkání s Floridou také prohrál.Zkušený 62letý trenér si také stále nebere servítky se svou útočnou hvězdou Patrikem Lainem. Jeho lednová výměna z Winnipegu do týmu Blue Jackets totiž nepřináší kýžené ovoce.

Související obsah


22letý finský útočník sice ve zmíněném utkání proti Floridě zapsal gól a asistenci, následně byl však také u dvou obdržených branek a Tortorella ho ve zbytku utkání, včetně prodloužení, nechal sedět na střídačce.

Související obsah"Myslel jsem, že hraju dobře, ale asi jsem si to myslel špatně teda," odpověděl po zápase skleslý Laine.Columbus tak utrpěl už osmou porážku z posledních deseti utkání a začíná výrazně ztrácet na příčky zaručující play-off. Na čtvrté Chicago má manko sedmi bodů.

Související obsah

Českým hokejistům se v nočních utkáních dařilo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události