MMA

Hlavní zápas nerozhodnut, může za to nateklé oko. Spann ukázal smrtící KO!

Hlavní zápas nerozhodnut, může za to nateklé oko. Spann ukázal smrtící KO!
Zdroj: Profimedia

Další galavečer UFC přinesl hned dva předčasné konce kvůli zdravotním důvodům. Pro nateklé oko musel předčasně skončit zápas Belala Muhammada s Leonem Edwardsem.

Zápas skončil v devatenácté vteřině druhého kola. Hodně aktiní klání skončilo poté, co byl Muhammad nešťastně zasažen do oka a z něj se začala řinout krev.

Rozhodčí tak po ošetření rozhodl, že v zápase nemůže pokračovat. Bitva dvou zkušených rváčů, kteří za sebou mají navíc vynikající vítěznou sérii, tak zůstala nedořešená a UFC bude řešit, kdy se bude boj opakovat.

Kvůli zdravotním obtížím nebyl dokončen ani zápas mezi Erykem Andersem a Darrenem Stewartem. Necelou půlminutu před koncem prvního kola byl druhý jmenovaný zasažen nepovoleným kolenem.

Lékař rozhodl, že Stewart v zápase nemůže pokračovat. I tak má ale šanci na vítězství, organizace bude pravděpodobně řešit Andersův úder mimo pravidla.

Související obsah

Diváci se ale bavili také skvělými knockouty. Už za dvaadvacet vteřin ukončil Dan Ige Gavina Tuckera, když vyslal smrtící pravačku a soupeře, který byl ve špatném postavení, sundal.

Další přesná pravačka poté ukončila Mishu Cirkunova. Ryan Spann jej trefil náramně, lotyšský bojovník se sice zvedl, ale byl natolik otřesen, že jej rodák z Texasu dodělal už za minutu a 11 vteřin.

Podívejte se na Spannovo KO! Ten kluk byl jako tank:

Svou aktivitu přetavil Davey Grant v KO na konci druhého kola, když tvrdou levačkou poslal "do mdlob" Jonathana Martineze.

Ve druhém zápase hlavní karty vyhrál na body Brazilec Matheus Nicolau, o jehož triumfu ve velmi vyrovnaném střetnutí s Portugalcem Manelem Kapem rozhodla větší aktivita v prvním kole.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události