Sport

Nedělní virály: Střelba Charvátové, tragický Motor a skvělý McGregor

Nedělní virály: Střelba Charvátové, tragický Motor a skvělý McGregor
Zdroj: Profimedia, koláž tn.cz

Týden se s týdnem sešel a je tu druhá březnová várka sportovních vtípků. Tentokrát se můžete těšit na tragickou střelbu biatlonistky Lucie Charvátové, narážky na Cristiana Ronalda a jeho zeď, skvělý zákrok Allana McGregora ze zápasu se Slavií a také tragickou sezónu Motoru České Budějovice.

Jako první se pojďme zaměřit na špatnou střelbu Lucie Charvátové, která ve štafetě dvojic při jedné položce netrefila ani jeden terč z osmi pokusů.

Lucie Charvtov se pr po dnenm propadku chtla zastelit. Natst ve dobe dopadlo, netrefila se...

Zveejnil(a) Neobjektivn Novin dne Nedle 14. bezna 2021

Velkým tématem minulého týdne byl také Cristiano Ronaldo, který nestál ve zdi při osmifinále Ligy mistrů s Portem úplně ideálně, respektive úplně blbě. V celém zápase byl vůbec hodně nevýrazný a hned přišel na paškál internetovým vtipálkům.

Ronaldo tak vypadl z Ligy mistrů, stejně tak jako jeho věčný rival Lionel Messi. Co tedy teď budou slavní fotbalisté dělat?

Zápas Slavie s Rangers skončil remízou 1:1. Poměrně kritizovaný byl brankář sešívaných Ondřej Kolář, který se podepsal pod inkasovanou branku.

Naopak perfektní zákrok vytáhl gólman Rangers Allan McGregor. Nebo to byla pověstná levačka Conora McGregora?

Premiérová sezóna českobudějovickému Motoru absolutně nevyšla. Jihočeši skončili po 52 kolech suverénně poslední a byli přirovnáni k čínskému týmu China Golden Dragon, který v sezóně 2019/2020 dostával jeden nářez za druhým ve 2. lize.

 

Související obsah

Připomeňte si skvělý zákrok brankáře Rangers:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události