Fotbal

Hrají si na oběti? Skotové o napadení mlží, podle médií žádné nebylo!

Hrají si na oběti? Skotové o napadení mlží, podle médií žádné nebylo!
Zdroj: Profimedia

Tohle bude rezonovat ještě dlouho. Slávistický obránce Ondřej Kúdela měl být po odchodu do kabin zbit pěstmi do krve. To ale vylučuje zdroj skotského deníku The Sun.

Kúdela ve vyhroceném závěru pošeptal cosi do ucha Glena Kamary a ten jej okamžitě obvinil z rasismu. Jen potyčkou za žlutou kartu to ale skončit nemělo.

Podle informací z tábora vedoucího týmu Fortuna ligy měl být následně Kúdela Kamarou inzultován. Slavii poté musela ze stadionu odvézt policie.

Související obsah

 

To ale popírá již zmíněný deník. "Je to nesmysl. Jediným skutečně napadeným byl Kamara. Snaží se ze sebe udělat oběti," sdělil pro The Sun zdroj z Ibrox Stadium. 

Související obsah

Řešení konfliktu mimo hrací plochu a kontakt s policií potvrdil českým médiím velvyslanec na Britských ostrovech Libor Sečka.

Související obsah

The Sun podle svých zpráv tamní policii kontaktoval, ale ta nepotvrdila, že mělo dojít k ataku přímo na stadionu. 

Další skotská média se více věnují údajnému rasistickému výroku Kúdely a informace o pěstním konfliktu zmiňují jen na základě zpráv ze slávistickéhé prostředí.

Související obsah

Kde je pravda ukáže zřejmě až další vyšetřování. Konfliktu měli být přítomni zástupci UEFA. Na nich bude, aby rozhodli o tom, který z týmů a jak bude nakonec potrestán. 

Jisté však je, že zápas odnesl ošklivým zraněním Ondřej Kolář, který má zlomeninu v obličeji. Podívejte se na brutální zákrok Roofa:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události