MMA

Čínská bojovnice se opřela do boxera Tysona. O MMA nic neví, ať si to zkusí

Čínská bojovnice se opřela do boxera Tysona. O MMA nic neví, ať si to zkusí
Zdroj: Profimedia

Čínskou MMA bojovnici Weili Zhangovou čeká za měsíc titulový souboj v UFC. Přestože je to ona, kdo drží mistrovský pás, legendární boxer Mike Tyson předpovídá, že soupeřka ji zničí. Zhangová se v reakci nebála opřít do boxerské legendy.

Zhangová titul naposledy obhájila před rokem proti Joanně Jedrzejczykové. Jejich duel byl poté často nazýván nejlepším ženským zápasem v historii.

24. dubna ji vyzve Rose Namajunasová a legendární boxer Mike Tyson ve svém podcastu si tipnul, že vyzyvatelka šampionku v kleci přímo zničí.

Číňance se tento odvážný tip pochopitelně nelíbí, a tak si v rozhovoru pro televizi CGTN nebrala servítky ani před Železným Mikem.

 

Související obsah

"Tyson to nemá právo komentovat, protože o MMA neví vůbec nic. Neví nic o mně, ale já se tím nenechám rozhodit a předvedu to nejlepší. A Tysonovi navrhuji, aby si MMA sám vyzkoušel," ohradila se proti kritice bývalého šampiona těžké váhy.

Čínská šampionka poté okomentovala i svou nadcházející soupeřku: "Má skvělou práci nohou a boxerské schopnosti. Připravovala jsem se speciálně na její dovednosti. Zkontroluji svůj arzenál a vyberu nejvhodnější zbraň proti ní. Vím, že se může stát cokoliv," řekla ke svému nadcházejícímu boji.

 

Související obsah

Na galavečeru UFC 261 24. dubna se bude bojovat nejen o titul v ženské slámové váze, ale také o titul v ženské muší váze, který bude obhajovat Valentina Ševčenková, a vrcholem bude titulová bitva ve velterové váze mezi Kamaru Usmanem a Jorge Masvidalem.

Zhangová naposledy obhájila titul ve slámové váze po ohromné bitvě s Joannou Jedrzejczykovou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události